Juraj Karpiš na konferencii INTRACO Special

Juraj Karpiš z INESS prednášal na konferencii INTRACO Special dňa 15.10.2013 v hoteli DoubleTree by Hilton na tému Slovenský tiger - infarkt alebo tvrdý spánok?

Juraj Karpiš na konferencii INTRACO Special

Prednášku sprevádzala diskusia, ktorej sa zúčastnili aj Pavol Konštiak (prezident, Zväz obchodu a cestovného ruchu SR), František Ťapuš (1. viceprezident, Zväz obchodu a cestovného ruchu SR), Magda Košútová (poslankyňa NRSR, podpredsedníčka výboru NRSR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie), Andrej Kolesík (poslanec NRSR, člen výboru NRSR pre hospodárske záležitosti), Daniel Poturnay (prezident, Potravinárska komora Slovenska) a Daniel Čech (generálny riaditeľ daňovej a colnej sekcie, Finančné riaditeľstvo SR).

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards